Facebook Youtube
Przypomnienie dla drużyn z Ligi Amatorskiej

Przypomnienie dla drużyn z Ligi Amatorskiej

Przed nami 2 seria gier Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej (kolejki III i IV), która odbędzie się w piątek 10 listopada.

Pragniemy przypomnieć wszystkim Uczestnikom rozgrywek amatorów o odpowiednim obuwiu, które obowiązuje na obiekcie Profbud Arena.

Punkt czwarty Regulaminu obiektu określa wejście na Arenę wyłącznie w odpowiednim stroju i obuwiu sportowym z płaską podeszwą (turfy, szutrówki, halówki). Na terenie Profbud Areny obowiązuję całkowity zakaz gry w obuwiu korkowym, bądź z podeszwą AG. Cały Regulamin obiektu, na którym prowadzone są rozgrywki Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie można odnaleźć tutaj.

Punkt 50 Regulaminu rozgrywek Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie (Liga Amatorska), mówi ponadto: "W przypadku braku odpowiedniego obuwia zawodnik nie będzie mógł przystąpić do meczu, a gdy już zagra to po stwierdzeniu przez koordynatora lub sędziego faktu nieodpowiedniego obuwia musi natychmiast opuścić plac gry. Dopiero po zmianie obuwia może powrócić do meczu, ale najpierw musi pokazać rezerwowe buty koordynatorowi". Pełny Regulamin zmagań Amatorów w sezonie 2023/24 można prześledzić tutaj.

Przypominamy także kapitanom zespołów, o konieczności dostarczenia (do dnia 10 listopada) karty zgłoszeniowej, w której są wymienieni wszyscy uprawnieni do gry zawodnicy, wraz z ich podpisami. W przypadku braku możliwości zebrania wszystkich podpisów (absencji danego uczestnika) będzie można je uzupełnić w trakcie trwania sezonu.
Wszystkie karty zgłoszeniowe muszą być dostarczone przez kapitana drużyny do Organizatora i dostępne u niego w celu uzupełnienia lub weryfikacji.

Karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie www.krosball.pl w zakładce Regulamin (Załącznik 1).


Przypomnienie dla drużyn z Ligi Amatorskiej
© Copyright 2023
Realizacja: Interkros